bitcoin interest exchange bitcoin investment bitcoin doubler club where to trade bitcoin options how to build your own bitcoin exchange can you lose more money than you invest in bitcoin
1. kolo ČSP a Velká Cena Martinic

1. kolo ČSP a Velká Cena Martinic

0x komentář Napsal: admin | Magazín | 25.4.2011 | Zobrazeno: 3 204x

Desátý jubilejní ročník českého skokového poháru pod názvem Skokový pohár České pojišťovny“ probíhal od 22. dubna do 24. dubna 2011. Hlavním dějištěm třídenních závodů byl velmi známý a oblíbený jezdecký areál Equitany Martinice u Příbrami.

Na první zahajovací kolo ČSP se přihlásilo a zúčastnilo se více než 200 jezdců s 350 koňmi. Po celé tři dny panovalo nejen vydařené počasí, ale i dobrá nálada s překvapivými závodními výsledky. Pojďme si tedy na soutěžní výsledky podívat podrobněji.

1. skokový den – 376 startů

V pátek 22. dubna se začalo skákat hodně z rána. Zahajovací skoková soutěž stupně „Z“ na limitovaný čas byla první dvojicí odstartována již v 7.30 hod. O Cenu Sedlářství Libich bojovalo celkem 62 dvojic a prvenství si odnesl Jan Štětina s koněm Mylord, který absolvoval parkur bez trestných bodů a s nejlepším časem. Na 2. místě se umístila Pavla Placáková s koněm Dajána 8 a 3. místo patřilo Zuzaně Černé s koněm Fontána 4.

Následovala soutěž stupně „ZL“ na čas ale bez rozeskakování – Cena společnosti Energys. Na kolbišti se představilo neuvěřitelných 116 dvojic. První cenu si odvezl všem známý denní jezdec a noční DJ Ludvík Jandourek s koněm Castelon Karsit (Stáj Karsit), 2. místo patřilo Lucii Pantoflíčkové s koněm Santa 18 a 3. místo obsadila Michaela Králová Silbi. Cena Sedlářství Libich i Cena společnosti Energys byly zařazeny i do nového seriálu Equiservis Amater Tour.

Třetí páteční soutěž o Cenu Bohemia Sekt na úrovni „L**“ absolvovalo celkem 128 dvojic. Tato soutěž byla důležitá především pro juniory, kteří si mohli nasbírat body do seriálu Dance and Jump Czech Junior Cup. Ani v této soutěži nenašel Ludvík Jandourek s koněm Castelon Karsit svého přemožitele. Nejlepší čas a nula na kontě trestných bodů zaručila Ludvíkovi prvenství. 2. místo obsadila Petra Špalková s koněm Joker 1Martex a 3. místo obsadil Jan Zwinger s koněm Al Cambero.

Cena Kamono Granit byla poslední soutěží dne. Skoková soutěž st. „S**“ byla taktéž zařazena do seriálu Dance and Jump Czech Junior Cup. V soutěži se představilo „jen“ 70 dvojic z toho pouhých 17 absolvovalo parkur bez trestných bodů. Záda všem jezdcům ukázala tentokrát Natálie Crnková s koněm Congo King Gain (JS Bos), která měla 0 trestných bodů a nejlepší čas ze všech. Na 2. místě skončil Jan Zwinger s koněm Lordana 1 a na 3. místě se umístil Karel Lamich s koněm Georg.

2. skokový den – 274 startů

První sobotní soutěž byla Cena Almea-Biomasa na úrovni st. „L**“. V soutěži odstartovalo celkem 91 dvojic z toho 24 dvojic si odneslo čisté konto. Ludvík Jandourek s koněm Castelon Karsit zvítězil i v sobotním „Lku“, díky 0 na kontě a nejlepšímu času. Na druhém místě se umístil Luděk Smaha s koněm Eros 4 a na 3. místě se umístila Gabriela Radová s koněm Sprint 1. Sobotní parkur stupně „L**“ také patřil do seriálu Dance and Jump Czech Junior Cup.

Další soutěží byla kvalifikace Mercedes-Benz Jump Tour 2011 – skoková soutěž st. „S**“. Startem projelo 107 dvojic. První místo si zaslouženě odvezl Jan Zwinger s koněm Lordana 1, který projel cílem o několik setin sekundy dříve než následující (2. místo) Kamila Kupcová s koněm Un Ami a Karel Lamich s koněm Georg (3. místo). Čisté konto si v soutěži odvezlo celkem 26 dvojic.

Třetí soutěž Cenu Pilsner Urquell úrovni „ST**“ vyhrál Aleš Opatrný s Carusem, 2. místo obsadil Jiří Hruška s Radkem a 3. místo obsadil Jiří Papoušek s koněm Help. Soutěže se zúčastnilo celkem 61 dvojic z toho pouhých 6 dvojic projelo cílem bez trestných bodů.

Poslední soutěží bylo finále Equiservis Amater Tour 2011 stupeň „ZL“. V soutěži startovalo nejlepších 15 dvojic z pátečních kvalifikačních soutěží. Zvítězila Gabriela Hájovská s Cassal Oil Team, druhý byl Tomáš Seidl s Idea a třetí Jan Tříská s Motiva II.

3. skokový den – 199 startů

Cena společnosti Sam na úrovni st. „L**“ byla zahajovací soutěží v poslední závodní den. Soutěž odstartovalo 58 dvojic z toho 27 dvojic překonalo parkur čistě. Nula trestných bodů a nejrychlejší čas znamenalo pro Ludvíka Jandourka s Castelon Karsit další vítězství. Na 2. místě se umístil Michal Ineman s Connor a na 3. místě se umístila mladičká Barbora Tomanová s Coloman.

Soutěž stupně „S**“ Cena Field Force byla předposlední soutěží před velkým finálem. V „STčku“ nastoupilo 79 dvojic z toho 16 dvojic s čistým kontem. Na 1. místě se umístil Karel Lamich s koněm Georg, na 2. místě Alžběta Vojtková s koněm Garfield Mediservis a 3. místo obsadila Petra Skřivanová s koněm Laura 12.

Poslední soutěží závodů v Martinicích byla soutěž, která je zařazena do seriálu Skokový pohár Česká pojišťovna 2011. Soutěž Česká pojišťovna Velká Cena Martinic byla na úrovni „ST**“. Celkem 62 dvojic bojovalo o první příčky a kdo si nakonec odvezl hlavní cenu? Základní kolo absolvovalo s čistým kontem 15 dvojic. V druhém kole museli jezdci zajet parkur co v nejlepším čase a s nejmenším počtem trestných bodů. To se podařilo Jiřímu Lužovi s koněm Land Rebel-S, druhou příčku obsadil Jiří Hruška s koněm Aristo Z a třetí byl Jiří Skřivan s koněm Kallisto.

Všem jezdcům a koním gratulujeme a těšíme se na další kolo ČSP, které se bude konat 7.-8. května 2011 v Brně.

Zdroj. www.ceskyskokovypohar.cz

 

Komentáře

Vložit komentář