Dopřejte štědré Vánoce svým koním. Je libo šťastné anglické a veselé westernové?

Dopřejte štědré Vánoce svým koním. Je libo šťastné anglické a veselé westernové?

0x komentář Napsal: admin | Akční nabídky, Jezdecká móda, Magazín, Poradna | 19.11.2013 | Zobrazeno: 4 228x

Koně nás obdarovávají radostí po celý rok. A protože by Vánoce měly být obdobím radosti pro všechny, určitě nezapomeňte při rozdávání dárečků ani na své milované okované přátele. Samozřejmě víme, že si tím zároveň uděláte tak trochu radost i pro sebe, ale psst, nikomu to nepovíme.

Abychom vám usnadnili výběr dárků pro vaše koníky, vybrali jsme z jezdeckého sortimentu několik tipů, které vám výběr usnadní.

Dárky pro koně ve stylu anglie

Petrolejová barva je in a krásně pasuje ke všem přírodním odstínům hnědé. Vybrali jsme pro vás tuto novinku – Dečku pod sedlo HKM Majestic. K dostání je samozřejmě také v dalších barvách: hnědé, šampaň, nebo tmavě modré. K petrolejové však pro vás máme ještě 2. tip.

Abyste docílili perfektně sladěného stylu, přibalte do dárkového balení k dečce pod sedlo další novinku – čabraku HKM Majestic ve stejném barevném odstínu. Výsledný efekt bude dokonalý.


A do třetice všeho nejlepšího přidejte do dárkového balení set ohlávky a vodítka Equiline. Kvalitní pevná ohlávka má příjemný bavlněný povrch, je vyrobena z dvojitého nylonového popruhu a na nánosníku a nátylníku je měkce podložena. Ohlávka je zdobena velice pevným stříbrným kováním a na nánosníku nese jemný, elegantní motiv. Nánosník i nátýlník má nastavitelnou délku. Set je doplněn o 2 m dlouhé velice pevné vodítko.

Dárky s koňskou dávkou westernu

Pro ty z vás, kdo holdují westernovému ježdění, doporučujeme westernovou podsedlovou dečku Navajo z novozélandské 100% vlny. Je vyšívaná perlami a přímo si říká o čestné místo pod vaším vánočním stromečkem.

Uzdečka Busse Colorado z americké kůže v kaštanovém nebo přírodním odstínu má čelenku střiženou do atraktivního tvaru V. Dodá westernovému stylu ten správný šmrnc.

A uznejte, že kožená ohlávka HKM Show western v hnědé nebo světle hnědé barvě se zdobnými westernovými motivy ve stříbrném provedení je také velice slušivá.

Rozdávejte o Vánocích radost ve stáji. Rádi vám s výběrem vánočního dárku pro koně, koňáky i koňaře poradíme v kamenné prodejně Jezdeckých potřeb Pegas. Přijďte si vybrat.

 

Komentáře

Vložit komentář