Horse evolution show

Horse evolution show

0x komentář Napsal: admin | Magazín, Zajímavosti | 6.10.2010 | Zobrazeno: 3 712x

Po tři listopadové víkendy se ve třech českých městech uskuteční velkolepá přehlídka koní celého světa. Celá show se odehraje v Ostravě, Brně a Praze. K vidění budou ti nejkrásnější koně a je připravena fantastická zvuková a světelná show, která má přinést nezapomenutelnou atmosféru.

Průběh akce

K vidění budou nejen koňské hvězdy, nouze nebude ani o ty nejlepší akrobaty pod taktovkou známého režiséra Floriana Richtera. Akce bude trvat necelé dvě hodiny a její program bude naplněn neskutečnými výkony koní spolu s jezdci. Již teď se těšíme na jejich souhru a soulad. Kromě předvádění jezdecké akrobacie od volného stylu až po závodní drezúru nebude chybět ani vodný tanec a slavné maďarské speciální řízení vozů. Představí se zde 20 jezdců, 36 koní a 10 tanečníků.

Tyto choreografie již nadchly diváky v mnoha zemích a nyní budeme mít možnost celou show shlédnout také u nás. O kvalitě připravovaného představení svědčí také řada ocenění. K té nejprestižnější patří 32. ročník Mezinárodního cirkusového festivalu v Monte Carlu, který se uskutečnil v roce 2008. Zde porota v čele s princeznou Stephanie udělila režisérovi Richterovi několik speciálních cen, z nichž ta nejlepší byla první cena Gold Clown.

Termín konání

Pokud jste se už rozhodli, že navštívíte tuto velkolepou show, očekávejte vstupné 750 Kč. Vystoupení můžete shlédnout v sobotu 13. listopadu v Ostravě, v neděli 21. listopadu v Brně nebo opět v sobotu 27. listopadu v Praze. Přejeme vám krásný požitek a dobrou zábavu.

Oblečení a vybavení, které k jízdě na koni patří a neobejdou se bez něj ani ti nejzkušenější, můžete najít na našich internetových stránkách.

 

Komentáře

Vložit komentář