Jste zákazníky Jezdeckých potřeb PEGAS? Máte unikátní příležitost koupit nový Ford Ranger s 16% slevou!

Jste zákazníky Jezdeckých potřeb PEGAS? Máte unikátní příležitost koupit nový Ford Ranger s 16% slevou!

0x komentář Napsal: admin | Akční nabídky, Magazín, Poradna, Zajímavosti | 9.11.2012 | Zobrazeno: 2 579x

Pro všechny zákazníky a klienty Jezdeckých potřeb PEGAS jsme připravili ve spolupráci s předním českým dealerem vozů Ford, společností Auto Kora top, unikátní akci – 16% slevu na nový Ford Ranger! Využijte tuto neopakovatelnou nabídku na vůz Ford Ranger právě teď!

Jedinečná sleva 16 % na nový Ford Ranger od společnosti Auto Kora top (Valašské Meziříčí) platí pro všechny zákazníky Jezdeckých potřeb PEGAS. Tato nabídka je časově omezená, neváhejte!

Ford Ranger – čerstvý nositel ocenění International Pick-Up Award 2013!

Zcela nový Ford Ranger má za sebou řadu tvrdých zkoušek v těch nejnáročnějších podmínkách a terénech na všech kontinentech světa. Je připraven čelit každé výzvě, před kterou ho postavíte. Nový Ford Ranger je nejsilnějším modelem v celé historii Rangeru. Nové vznětové motory Duratorq mu umožňují odvézt náklad o hmotnosti až 1336 kg nebo táhnout přívěs vážící až 3350 kg. Je proto ideálním pomocníkem pro chovatele koní a jezdce, kteří potřebují jednoho i více koní přepravit například na závody nebo jezdecká soustředění. Motory přitom splňují emisní normu Euro 5 a mají nižší spotřebu paliva.

Díky svým výborným vlastnostem před nedávnem vybojoval Ford Ranger nejprestižnější ocenění v anketě „International Pick-Up Award 2013“, ceně pro nejlepší pick-up roku!

Pětihvězdičkové hodnocení bezpečnosti EuroNCAP pro Ford Ranger

Jako historicky první pick-up vybojoval Ford Ranger prestižní pětihvězdičkové hodnocení bezpečnosti EuroNCAP. A díky nejlepší nabídce prostoru pro nohy na zadních sedadlech z celého segmentu a modernímu interiéru s integrovaným komunikačním a zábavním systémem poskytuje také pětihvězdičkovou úroveň komfortu.

Objednejte Ford Ranger se slevou 16 %!

Unikátní nabídka na Ford Ranger se slevou 16 % má pouze omezené trvání. Neváhejte se o tuto slevu přihlásit právě nyní! Máte-li zájem o Ford Ranger se slevou 16 %, kontaktujte obchodní oddělení společnosti Auto Kora top prostřednictvím telefonu na čísle 571 614 267, prostřednictvím e-mailu obchod@autokora.cz nebo prostřednictvím dalších kontaktů.

 

Komentáře

Vložit komentář