the bitcoin investor club australian bitcoin trading platform crypto exchange free hybrid exchange crypto how to trade bitcoin for serious profit
Jste zákazníky Jezdeckých potřeb PEGAS? Máte unikátní příležitost koupit nový Ford Ranger s 16% slevou!

Jste zákazníky Jezdeckých potřeb PEGAS? Máte unikátní příležitost koupit nový Ford Ranger s 16% slevou!

0x komentář Napsal: admin | Akční nabídky, Magazín, Poradna, Zajímavosti | 9.11.2012 | Zobrazeno: 2 388x

Pro všechny zákazníky a klienty Jezdeckých potřeb PEGAS jsme připravili ve spolupráci s předním českým dealerem vozů Ford, společností Auto Kora top, unikátní akci – 16% slevu na nový Ford Ranger! Využijte tuto neopakovatelnou nabídku na vůz Ford Ranger právě teď!

Jedinečná sleva 16 % na nový Ford Ranger od společnosti Auto Kora top (Valašské Meziříčí) platí pro všechny zákazníky Jezdeckých potřeb PEGAS. Tato nabídka je časově omezená, neváhejte!

Ford Ranger – čerstvý nositel ocenění International Pick-Up Award 2013!

Zcela nový Ford Ranger má za sebou řadu tvrdých zkoušek v těch nejnáročnějších podmínkách a terénech na všech kontinentech světa. Je připraven čelit každé výzvě, před kterou ho postavíte. Nový Ford Ranger je nejsilnějším modelem v celé historii Rangeru. Nové vznětové motory Duratorq mu umožňují odvézt náklad o hmotnosti až 1336 kg nebo táhnout přívěs vážící až 3350 kg. Je proto ideálním pomocníkem pro chovatele koní a jezdce, kteří potřebují jednoho i více koní přepravit například na závody nebo jezdecká soustředění. Motory přitom splňují emisní normu Euro 5 a mají nižší spotřebu paliva.

Díky svým výborným vlastnostem před nedávnem vybojoval Ford Ranger nejprestižnější ocenění v anketě „International Pick-Up Award 2013“, ceně pro nejlepší pick-up roku!

Pětihvězdičkové hodnocení bezpečnosti EuroNCAP pro Ford Ranger

Jako historicky první pick-up vybojoval Ford Ranger prestižní pětihvězdičkové hodnocení bezpečnosti EuroNCAP. A díky nejlepší nabídce prostoru pro nohy na zadních sedadlech z celého segmentu a modernímu interiéru s integrovaným komunikačním a zábavním systémem poskytuje také pětihvězdičkovou úroveň komfortu.

Objednejte Ford Ranger se slevou 16 %!

Unikátní nabídka na Ford Ranger se slevou 16 % má pouze omezené trvání. Neváhejte se o tuto slevu přihlásit právě nyní! Máte-li zájem o Ford Ranger se slevou 16 %, kontaktujte obchodní oddělení společnosti Auto Kora top prostřednictvím telefonu na čísle 571 614 267, prostřednictvím e-mailu obchod@autokora.cz nebo prostřednictvím dalších kontaktů.

 

Komentáře

Vložit komentář