Nová kolekce flexibilních odlehčených sedel k dostání v e-shopu Jezdecké potřeby Pegas

Nová kolekce flexibilních odlehčených sedel k dostání v e-shopu Jezdecké potřeby Pegas

0x komentář Napsal: admin | Magazín, Zajímavosti | 14.2.2011 | Zobrazeno: 3 729x

Valašské Meziříčí, 7. února 2011 – Na začátku února 2011 zařadila prodejna Jezdecké potřeby Pegas do svého nabízeného sortimentu novou kolekci flexibilních odlehčených sedel, vyrobené českou společností Baloun. Speciální systém výroby zajišťuje u sedel řadu předností, díky kterým se stává sedlo funkčnější a odpovídá potřebám i těch nejnáročnějších jezdců a koní.

Baloun – specialista na vývoj a výrobu

Společnost Baloun je předním českým výrobcem kvalitních jezdeckých potřeb. Specializuje se zejména na vyvíjení a výrobu flexibilních odlehčených sedel – drezurnich, skokových, hobby i dostihových. Velkou část svých prvotřídních produktů exportuje společnost Baloun do zahraničních zemí. Balounova technologie se zaměřuje na odstranění častých komplikací u standardních sedel, a proto Balounova sedla odpovídají vysokým nárokům jezdeckého sportu.

Nově vyvinutá a vyrobená sedla mají nespočet výhod, kterými jsou například: velmi nízká váha, možnost elektronického měření na tlakové body, flexibilní lamelová kostra, těsnější kontakt mezi jezdcem a koněm, netlačí na plecích koně, systém výroby umožňuje výměnu komory sedla apod. Všechny sedla vyrábí Baloun ve volitelných barevných kombinacích a s volitelnou tloušťkou a šířkou poltštářů.

Jezdecké potřeby Pegas zprostředkují a zajistí dodání Balounových sedel

Kamenná prodejna současně i e-shop www.jezdeckepotreby-pegas.cz nabízí širokou nabídku jezdeckých potřeb a vybavení pro koně i jezdce. V prodejně jsou k dispozici různé jezdecké české i zahraniční značky s cenovou dostupnustí. Jezdecké potřeby Pegas nabízí při zakoupení Balounova sedla i možnost barevně sladit sedlo s další výbavou pro koně, tj. uzdečku, martingal, podbřišník, kožené chrániče na nohy a třmenové řemeny.

Pro více informací prosím kontaktujte:

Elena Kopecká
Tel.: 608 662 306
Web: www.jezdeckepotreby-pegas.cz
E-mail: elenakopecka@seznam.cz

Adresa:

Jezdecké potřeby Pegas
Palackého 482/34
757 01, Valašské Meziříčí

 

Komentáře

Vložit komentář