Pořiďte si novou výbavu do sedla

Pořiďte si novou výbavu do sedla

0x komentář Napsal: admin | Magazín | 18.8.2011 | Zobrazeno: 3 586x

I v koňském sedle můžete být oblečeni pohodlně a elegantně. V našem e-shopu jsme pro vás připravili novou kolekci oblečení, díky které se můžete obléknout od hlavy až k patě.

Oblečení pro jezdce musí splňovat především jednu podmínku, a to aby bylo pohodlné a splňovalo svůj účel. Při dlouhých celodenních vyjížďkách se nekvalitní materiál a nevhodný střih oblečení totiž velmi nepříjemně projeví.

Vítr a déšť už vás nezaskočí

Ne vždy je v létě ideální počasí, o čemž jsme se letos na vlastní kůži přesvědčili. Proto při svých vyjížďkách jistě oceníte lehkou nepromokavou a neprofoukavou bundu, která vás ochrání před nepříznivými povětrnostními vlivy.

Kvalitní boty jsou základ

Jezdecké boty musí být pohodlné, nesmí vás tlačit a musíte se v nich cítit dobře.Pokud patříte k milovníkům westernu, zkuste si koupit westernové boty z kvalitní kůže. Vaše nohy budou jako v bavlnce.

Pohodlné rajtky nic nenahradí

U jezdeckých kalhot jde především o pohodlí. Nic vás nesmí škrtit, tahat, ani řezat. Zkrátka, musí vám padnout jako ulité. Rajtky HKM jsou vyrobeny z kvalitní džínoviny s celokoženým sedem, který je velmi praktický – kůže se přizpůsobí přesně vaší postavě a případné chlupy či nečistoty z kalhot lehce setřete.

Díky kvalitnímu oblečení si své vyjížďky vychutnáte naplno!

 

Komentáře

Vložit komentář