trade bitcoin for money trade crypto for free bitcoin trader scam the project cryptotrade bitcoin investment platform nulled crypto exchange market cap
Pořiďte si novou výbavu do sedla

Pořiďte si novou výbavu do sedla

0x komentář Napsal: admin | Magazín | 18.8.2011 | Zobrazeno: 3 375x

I v koňském sedle můžete být oblečeni pohodlně a elegantně. V našem e-shopu jsme pro vás připravili novou kolekci oblečení, díky které se můžete obléknout od hlavy až k patě.

Oblečení pro jezdce musí splňovat především jednu podmínku, a to aby bylo pohodlné a splňovalo svůj účel. Při dlouhých celodenních vyjížďkách se nekvalitní materiál a nevhodný střih oblečení totiž velmi nepříjemně projeví.

Vítr a déšť už vás nezaskočí

Ne vždy je v létě ideální počasí, o čemž jsme se letos na vlastní kůži přesvědčili. Proto při svých vyjížďkách jistě oceníte lehkou nepromokavou a neprofoukavou bundu, která vás ochrání před nepříznivými povětrnostními vlivy.

Kvalitní boty jsou základ

Jezdecké boty musí být pohodlné, nesmí vás tlačit a musíte se v nich cítit dobře.Pokud patříte k milovníkům westernu, zkuste si koupit westernové boty z kvalitní kůže. Vaše nohy budou jako v bavlnce.

Pohodlné rajtky nic nenahradí

U jezdeckých kalhot jde především o pohodlí. Nic vás nesmí škrtit, tahat, ani řezat. Zkrátka, musí vám padnout jako ulité. Rajtky HKM jsou vyrobeny z kvalitní džínoviny s celokoženým sedem, který je velmi praktický – kůže se přizpůsobí přesně vaší postavě a případné chlupy či nečistoty z kalhot lehce setřete.

Díky kvalitnímu oblečení si své vyjížďky vychutnáte naplno!

 

Komentáře

Vložit komentář