bitcoin rand exchange how much should i invest in crypto types of bitcoin exchanges best day to invest in bitcoin bitcoin if invested in 2010 too late to invest in bitcoin reddit
První letošní hobby závody

První letošní hobby závody

0x komentář Napsal: admin | Magazín | 3.12.2010 | Zobrazeno: 3 136x

Letos se 7. 11. 2010 konaly první hobby závody ve Lhotě u Břežan. I když počasí nebylo zrovna ideální, jezdce ani koně to neodradilo a podávali velmi dobré výkony. Závody byly netradiční především tím, že mohli závodit dospělí i děti.

Přestože se hobby závody tohoto typu tento rok pořádaly poprvé, v minulých letech jich už pár bylo. V roce 2008 se konaly v Žehušicích a v roce 2009 v Grygově. V Žehušicích mohli návštěvníci vidět i vystoupení mistryně České Republiky ve westernovém ježdění. Každý rok je průběh závodů velmi podobný a závody jsou vždy rozděleny do více etap.

Zajímavostí je, že tyto závody jsou určeny jak dětem, tak dospělým. A letos se ve Lhotě bylo po celý den na co dívat. Vystřídalo se pět soutěží.

  • Jízda zručnosti pro děti.
  • Parkur 60cm na limitový čas.
  • Parkur 70/80 cm stupňová obtížnost se žolíkem.
  • Parkur 80/90 cm stupňová obtížnost se žolíkem.
  • Parkur 100 cm s jedním rozeskakováním.

Průběh soutěže

Vše vypuklo v 10 hodin ráno a první soutěž byla určena právě pro děti. Těch se na startu objevilo sedm. Malí jezdci projížděli dráhu ladně a bez jakýchkoliv obtíží a problémů. Ačkoliv většině z nich museli pomáhat dospělí vodiči. Vítězství v tomto závodě patřilo Tomáši Plškovi s koněm Zuzana, s nejmenším počtem trestných bodů a to 39,41, 0. Druhé místo obsadil stejný jezdec, ale nyní s koněm Samarou. A na krásném třetím místě se umístil Kryštof Kreps s Poemou.

I druhá soutěž patřila jen a jen dětem. Zde bylo vítězství přiřazeno Julii Eliášové s koněm Ultimate Dream a na druhém místě se neumístil nikdo jiný, než již zmíněný Tomáš Plšek a Samara. Plšek patřil k nejlepším jezdcům v tomto dni.

Další soutěž už probíhala trochu jinak. Závodit mohli jak děti, tak i dospělí jezdci. A ihned
byli „dospěláci“ na prvních příčkách a vítězem se stala Michala Jordánová s Utegim.

Čtvrtá soutěž byla naplněna čtrnácti startujícími jezdci. Tato část závodu určená mladším i starším, měla velkou konkurenci a závodili zde jak malí, tak velcí koně. Ale vítěz mohl být jen jeden. A tím se stala Milada Pokorná s Ultimate Dream.

A nakonec v odpoledních hodinách proběhla také poslední soutěž, která patřila k té nejnapínavější z celého dne. Na startu se objevilo 14 jezdců a mezi nimi také vítězka Jana Nováková s Dariou.

 

Komentáře

Vložit komentář