V Trojanovicích proběhl FORD CUP 2011

V Trojanovicích proběhl FORD CUP 2011

0x komentář Napsal: admin | Magazín | 27.7.2011 | Zobrazeno: 4 360x

O víkendu 8. – 10.7.2011 se v areálu jezdeckého klubu Trojanovice konal již druhý ročník akce FORD CUP 2011. V Trojanovicích proběhlo více než 320 startů, a tak bylo o napětí postaráno. Vítězové jednotlivých kategorií si od sponzorů akce – Jezdecké potřeby Pegas, Autokora, Kofola odnesli krásné ceny. Vítěz hlavní kategorie Jan Zwinger na koni Al Cambero si z Trojanovic odvezl 25 tisíc korun v hotovosti, jezdeckou přilbu Casco a týdenní pronájem auta Ford Focus.

Soutěžilo se ve třech dnech od pátku do neděle a na své si přišli jak milovníci parkuru, tak i děti, které se mohly povozit na roztomilých ponících. Jako doprovodný program mohli diváci shlédnout ukázky vozatajských soutěží, dostihy poníků nebo třeba prezentaci vozů Ford.

Díky sponzorům s prázdnou neodešli ani ti, kteří skončili těsně před vrcholem – odměňovala se první tři místa. Druhé místo v hlavní nedělní soutěží získal Tomáš Daněk, který si z Trojanovic odvezl krásných 15 tisíc korun. Třetí místo patřilo juniorské jezdkyni Kateřině Kubrické, ta získala za svou povedenou jízdu 10 tisíc korun. Čtvrté místo si vybojoval polský jezdec Dominik Slodzcyk a pátou příčku obsadila domácí jezdkyně Lucie Strnadlová.

FORD CUP 2011 se letos opravdu povedl, nezbývá než vydržet a těšit se na příští rok, kdy proběhně další ročník této akce!

Fotogalerie

(Fotografie byly použity se svolením autorky Jany Míškové)

 

Komentáře

Vložit komentář